Salon optyczny Meissnera Praga Południe

Salon optyczny Les Yeux przy ulicy Meissnera na Gocławiu leży w bliskim sąsiedztwie Grochowa i Saskiej Kępy. To miejsce, w którym możesz m.in. wykonać badania wzroku, z pomocą lekarza okulisty dopasować soczewki okularowe i kontaktowe, wybrać oprawki okularowe, a także znaleźć markowe okulary przeciwsłoneczne, akcesoria i galanterię okularową. 

W naszym salonie optycznym wyznajemy zasadę, że zdrowie oczu jest najważniejsze, a wada wzroku nie powinna ograniczać aktywności. Ponieważ wzrok jest najważniejszym zmysłem człowieka, codziennie atakowanym przez miliony bodźców i dostarczającym większość informacji z otoczenia, w trosce o Twoje zdrowie przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w skład której wchodzą:

Badania wzroku

Badania wzroku wykonywane są przez lekarza okulistę i obejmują diagnostykę i leczenie chorób oczu (m.in. jaskry, zaćmy, stanów zapalnych spojówek, stanów zapalnych przedniego i tylnego odcinka oka) oraz diagnostykę i leczenie wad wzroku (m.in. krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, starczowzroczność).

Dobór soczewek

Doboru soczewek okularowych dokonuje się na podstawie badań specjalistycznych - w oparciu o nie dokonuje się aplikacji odpowiednich soczewek. W naszym salonie zapewniamy Państwu pomoc okulistyczną w doborze soczewek kontaktowych i okularowych torycznych, miękkich oraz kolorowych. 

Oprawki okularowe

Odpowiednio dobrane okulary nie tylko znacznie poprawiają komfort życia, ale też podkreślą styl. Zapraszamy do naszego salonu optycznego po wymarzone oprawki okularowe. Polecamy modele klasyczne oraz najmodniejsze oprawy okularowe damskie i męskie znanych i cenionych marek, m.in. Gucci, Tommy Hilfiger, Stepper, Max Mara, Vogue, RayBan, Max&Co, Miu Miu, Porsche, Dior, Belutti, Bergman. 

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV i UVB. To również doskonałe dopełnienie letnich stylizacji - mogą dodać charakteru, elegancji czy stylu. To ważny dodatek, ale nie tylko latem. Okulary powinno się nosić cały rok, aby zapewnić odpowiednią ochronę swoim oczom.  W ofercie posiadamy szeroki wybór modeli markowych okularów przeciwsłonecznych i okularów sportowych. Sprawdź nasze marki i wybierz okulary idealne dla siebie. 

Nasz adres:
Salon optyczny Les Yeux
ul. Meissnera 1 /3 lok. 311
03-982 Warszawa
tel. 22 740 50 10
fax. 22 740 50 10

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt.: 11.00-19.00
Sob.: 10.00-14.00
Zapraszamy również do naszych salonów optycznych przy ulicy Międzyborskiej na Pradze Południe oraz przy Alei Rzeczypospolitej w Wilnowie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram